Kiralık Vale

Kiralık Vale Temini Şehir İçi Ve Dışı Tecrübeli Kiralık Vale Profesyonel Çözümler İçin Arayınız…

valeKiralık Vale 

Kiralık vale hizmetimizle aracını kullanamayacak durumdaki araç sahiplerine profesyonel sürücü temin etmekteyiz. Bu hizmetimizi günün her saatinde ve bir çok şehirde sunmaktayız ancak şehirler arası sürücü taleplerinizi bize 2 gün önceden bildirmelisiniz.

 İş Gereği Konuk Ağırlayacaksınız Makam Şoförüne İhtiyaç Duydunuz.. Part Time Makam Şoförünüz… Hemen ve Daima  Motorlu Vale

Motorlu Vale : Şoför ve Vale Kiralama Hizmetleri sektöründe de faaliyet göstermektedir. Sizlere 7/24 hizmet sunan Motorlu Vale ekibi, restaurant, eğlence mekanları gibi alanlardada müşterisine aşağıdaki olanakları sağlayacaktır.
İş görüşmelerinizde, iş seyahatlerinizde, özel randevularınızda, aile toplantılarınızda, kurumsal davetlerde ve bir çok organizasyonda Vale hizmeti ile, hem zamandan tasarruf edip hem de değerli an’ların keyfini çıkarabilirsiniz. Valemizin görevi, sizlere özel araçlarınızda ve mekanlarınızda güvenilir bir ortam sağladığı gibi işlerinize de kolaylık katmaktır. Örneğin; Valelerimiz, misafirlerinizin bulunduğu bir iş seyahatinde, sizlere özel aracınızda refakat ederek konforlu bir ulaşım sağlamaktadır. Böylece, trafikte kaybedeceğiniz zamanı daha değerli hale getirebilecek ve misafirlerinizle ilgilenebileceksiniz. Dahası ne misafirlerinizle aldığınız alkol nede yorgunlul bahaneniz olmayacak . 

Motorlu Vale ile tüm bu sorunları çözmekle kalmayıp misafirlerinizi kendi aracınızla havaalından , otellerinden yada evlerinden sizinle yada sizsiz aldırıp aynı şekilde geri gönderebileceksiniz ucuz fiyat politikamızla bu hizmet size sorunda olmayacak ‘Motorlu Vale Hizmetleri‘ firması olarak, sizlere güvenli ve kazançlı bir hizmet sunmak bizim en birinci görevimizdir. Ayrıca, dilediğiniz davetlerde veya özel gecelerde Motorlu Vale hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Özellikle, düğün ve kokteyl benzeri organizasyonlarda vale park ekibimiz park sorunlarınıza çözüm sunarken sonrasında, alkollü misafirlerinizi ve sevdiklerinizi tehlikeye atmamak için, artık kendinizden fedakârlık yapmak zorunda değilsiniz! Gerektiği zaman yanınızda olan ‘Motorlu Vale Hizmetleri’ ayrıcalığı, arkadaşlarınızla ve ailenizle birlikte daha eğlenceli anlar paylaşmanızı sağlar. Vale Hizmetimizin sağladığı kolaylıklardan yararlanmak için, ‘Motorlu Vale Hizmetleri’ irtibata geçip, daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

motorlu-vale