Kiralık Şoför

[cycloneslider id=”motorlu-vale-ajansi”]Kiralık Şoför Temini Şehir İçi Ve Dışı Profesyonel Kiralık Sürücülerimizle Ulaşmak İstediğiniz Her Yere Güvenle Ulaşın


şoförkiralamaKiralık Şoför 

Kiralık şoför hizmetimizle aracını kullanamayacak durumdaki araç sahiplerine profesyonel sürücü temin etmekteyiz. Bu hizmetimizi günün her saatinde ve bir çok şehirde sunmaktayız ancak şehirler arası sürücü taleplerinizi bize 2 gün önceden bildirmelisiniz.

Alkollü direksiyon başına geçerek hem hayatınızı hem de ehliyetinizi riske atmayın. Arayın Motorlu Vale‘yi şoförlerimiz gitmek istediğiniz yere sizi güvenli ve konforlu bir şekilde ulaştırsın. Çağdaş Modern Küfe Hizmetimizle 3. Gurur yılımızda Vale Hizmetinde en güvenilir vale firması olarak Vale Kiralama , Şoför Kiralama ve Transfer Hizmetlerinde öncü kuruluş.

Şoför Kiralama Hizmetimiz Uzun Yolda Araç Kullanmak İstemeyenler İçin Hazırlamış Olduğumuz Bir Hizmet Birimidir. Ülkemizin en iddialı şoför kiralama firması olarak bir çok şehirde dolu yada boş araçlarınızın nakli için güvenle kullanabilirsiniz.

Motorlu Vale olarak biz zaman zaman yada boş kaldığımızda değil !!! Daima bu sektördeyiz sorunlarınında çözümlerininde bilincindeyiz. Şoförlük hassas bir iştir ve masa başında çözümlenemez biz Motorlu Vale olarak şu anda ülkemizin bir çok noktasında bu hizmeti sunarken ekibimizi akrabalarımıza hısım ve dostumuza göre değil hakkı ile yapan son çaresi bu iş olan değil sevdiği mesleği bu olan personelimizle 7/24 hizmetinizdeyiz.
♕Özel Şoförünüz Gibi Part Time Hizmet

         ☆☆☆☆☆ Motorlu Vale ☆☆☆☆☆