Vale Park Hizmetleri

Vale Park Hizmeti Concierge Servisi Seçkin Otel & A.V.M. & Restaurant & Eğlence Merkezi ve Organizasyonlarınız İçin


valeVale Park Hizmetleri

        Açılış , özel davet, düğün, kokteyl, parti, organizasyonlarınızda size destek vermek için hazır bekliyor Özel Davetlerinizde , Tecrübeli Vale Ekibimiz ile Motorlu Vale Park Hizmetimiz Emrinizdedir Ayrıntılı Bilgi İçin Lütfen Arayınız… 

      Vale park işlemi sırasında araç alındıktan sonra içinde değerli eşyaların olup olmadığı müşteri bilgisi dahilinde kontrol edilerek aracın teslim alınması, Motorlu Vale Park personeli görev yetki sorumluluklarına göre araçların teslimini, otoparkın kontrol ve güvenliğinin sağlanması hizmetlerini kapsamaktadır.

      MotorluVale Park görevlileri görevini sıfır hata prensibi ile yapma gayretindedir. Araç güvenliği ve aracın teslim edildiği gibi teslim alınması konusunda gerekli hassasiyeti gösterir. Motorlu Vale Park hizmetimizin sağlandığı en önemli kolaylık tüm noktalarda zaman kaybını ve zahmetini engellemektir. Motorlu Vale Park hizmetini kullanan müşteriler otopark içinde park yeri arama ya da eşya taşıma zahmetinden kurtuluyorlar. Araçlar Motorlu Vale Park görevlimiz tarafından teslim fişleri karşılığında mevcut hasarları kontrol edilerek teslim alınmaktadır.

♬ ♪ ♭ ♫♪ Eğlence Gecelerinin Baş Rolünde

        ☆☆☆☆☆ Motorlu Vale ☆☆☆☆☆